Totes les activitats que organitzem en un sol clic

Durant tot l’any realitzem una gran quantitat d’activitats i esdeveniments de caire festiu i formatiu. Si us interessa conèixer la planificació anual de les nostres activitats, festivals, surf trips, camps, entre d’altres, la podreu trobar a continuació. Aquest calendari també permet que us inscriviu directament a les activitats.

Festivals Esportius ARS

Comencen les primeres onades de la temporada i volem aporfitar-les. El bon temps i la poca gent pels carrers i a les platges fan d’aquestes dates irresistibles per fer activitats a la platja.

Sup Race

9 d’agost (pendent de nova data)

Trobada amateur i professional de Paddle Surf a les Illes Medes. Prova del circuit català de SUP Race.

Surf Fest

31 d’octubre

Festival de surf per donar a conèixer aquest esport, on hi haurà des de competicions, botigues, entre d’altres.

Spring Fest

21 de març

Reunim els millors skaters de tot catalunya i es realitza una competició lúdica durant tota la jornada,

Skate Fest

13 de juny

Reunim els millors skaters de tot catalunya i es realitza una competició lúdica durant tota la jornada,

Summer

23 de juny

Reunim els millors skaters de tot catalunya i es realitza una competició lúdica durant tota la jornada,

Sup Race

8 d’agost

Reunim els millors skaters de tot catalunya i es realitza una competició lúdica durant tota la jornada,

Surf Fest

31 d’octubre

Reunim els millors skaters de tot catalunya i es realitza una competició lúdica durant tota la jornada,

Calendari activitats ARS

Durant els mesos d’estiu necessitem aigua per superar les altes temperatures i és quan més activitats al mar fem. També és el moment perfecte per conèixer a nens i nenes de la nostra edat.

abril 2021

Dl Dt Dc Dj Dv Ds Dg
1
  • SURF TRAINING
2
3
4
  • Skate Academy
5
6
  • Extraescolars surf
  • Skate Ultramort
  • SURF TRAINING
7
  • Skate verges Primària G1
  • Extraescolars surf - skate EMD
  • Pilates
8
  • Skate verges Primària G2
  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45
  • SURF TRAINING
9
10
11
  • Skate Academy
12
  • Skate Sant Gabriel
  • Skate Camallera
13
  • Extraescolars surf
  • Skate Ultramort
  • SURF TRAINING
14
  • Skate verges Primària G1
  • Skate verges Primària G1
  • Extraescolars surf - skate EMD
  • Pilates
15
  • Skate verges Primària G2
  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45
  • SURF TRAINING
16
17
18
  • Skate Academy
19
  • Skate Sant Gabriel
  • Skate Camallera
20
  • Extraescolars surf
  • Skate Ultramort
  • SURF TRAINING
21
  • Skate verges Primària G1
  • Skate verges Primària G1
  • Extraescolars surf - skate EMD
  • Pilates
22
  • Skate verges Primària G2
  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45
  • SURF TRAINING
23
24
25
  • Skate Academy
26
  • Skate Sant Gabriel
  • Skate Camallera
27
  • Extraescolars surf
  • Skate Ultramort
  • SURF TRAINING
28
  • Skate verges Primària G1
  • Skate verges Primària G1
  • Extraescolars surf - skate EMD
  • Pilates
29
  • Skate verges Primària G2
  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45
  • SURF TRAINING
30
Dimarts, 20 abril 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 20 abril 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 20 abril 202117:00 pm - 18:15 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 20 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dimecres, 21 abril 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 21 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 21 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 21 abril 202117:15 pm - 18:15 pm

     

  • Pilates

    Dimecres, 21 abril 202119:00 pm - 20:00 pm

     

Dijous, 22 abril 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 22 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 22 abril 202117:15 pm - 18:45 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dijous, 22 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Diumenge, 25 abril 2021
  • Skate Academy

    Diumenge, 25 abril 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dilluns, 26 abril 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 26 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Camallera

    Dilluns, 26 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

     

Dimarts, 27 abril 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 27 abril 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 27 abril 202117:00 pm - 18:15 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 27 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dimecres, 28 abril 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 28 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 28 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 28 abril 202117:15 pm - 18:15 pm

     

  • Pilates

    Dimecres, 28 abril 202119:00 pm - 20:00 pm

     

Dijous, 29 abril 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 29 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 29 abril 202117:15 pm - 18:45 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dijous, 29 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Diumenge, 02 maig 2021
  • Skate Academy

    Diumenge, 02 maig 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dilluns, 03 maig 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 03 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Camallera

    Dilluns, 03 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

     

Dimarts, 04 maig 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 04 maig 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 04 maig 202117:00 pm - 18:15 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 04 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dimecres, 05 maig 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 05 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 05 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 05 maig 202117:15 pm - 18:15 pm

     

  • Pilates

    Dimecres, 05 maig 202119:00 pm - 20:00 pm

     

Dijous, 06 maig 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 06 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 06 maig 202117:15 pm - 18:45 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dijous, 06 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Diumenge, 09 maig 2021
  • Skate Academy

    Diumenge, 09 maig 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dilluns, 10 maig 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 10 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Camallera

    Dilluns, 10 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

     

Dimarts, 11 maig 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 11 maig 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 11 maig 202117:00 pm - 18:15 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 11 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dimecres, 12 maig 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 12 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 12 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 12 maig 202117:15 pm - 18:15 pm

     

  • Pilates

    Dimecres, 12 maig 202119:00 pm - 20:00 pm

     

Dijous, 13 maig 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 13 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 13 maig 202117:15 pm - 18:45 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dijous, 13 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Diumenge, 16 maig 2021
  • Neda al món (Suport amb Paddle)

    Diumenge, 16 maig 202109:00 am - 10:00 am

     

  • Skate Academy

    Diumenge, 16 maig 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dilluns, 17 maig 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 17 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Camallera

    Dilluns, 17 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

     

Dimarts, 18 maig 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 18 maig 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

     

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 18 maig 202117:00 pm - 18:15 pm

     

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 18 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

     

Dimecres, 19 maig 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 19 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 19 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

     

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 19 maig 202117:15 pm - 18:15 pm

     

  • Pilates

    Dimecres, 19 maig 202119:00 pm - 20:00 pm

     

Potser també et pot interesar

Extraescolars

Viatges

Aniversaris