Calendari Esdeveniments (Copy)

Diumenge, 11 abril 2021
  • Acadèmia de el patí

    Diumenge, 11 abril 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

Dilluns, 12 abril 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 12 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Camallera

    Dilluns, 12 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

Dimarts, 13 abril 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 13 abril 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 13 abril 202117:00 pm - 18:15 pm

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 13 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Dimecres, 14 abril 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 14 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 14 abril 202117:15 pm - 18:15 pm

  • Pilates

    Dimecres, 14 abril 202119:00 pm - 20:00 pm

Dijous, 15 abril 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 15 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 15 abril 202117:15 pm - 18:45 pm

  • SURF TRAINING

    Dijous, 15 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Diumenge, 18 abril 2021
  • Acadèmia de el patí

    Diumenge, 18 abril 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

Dilluns, 19 abril 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 19 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Camallera

    Dilluns, 19 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

Dimarts, 20 abril 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 20 abril 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 20 abril 202117:00 pm - 18:15 pm

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 20 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Dimecres, 21 abril 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 21 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 21 abril 202117:15 pm - 18:15 pm

  • Pilates

    Dimecres, 21 abril 202119:00 pm - 20:00 pm

Dijous, 22 abril 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 22 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 22 abril 202117:15 pm - 18:45 pm

  • SURF TRAINING

    Dijous, 22 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Diumenge, 25 abril 2021
  • Acadèmia de el patí

    Diumenge, 25 abril 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

Dilluns, 26 abril 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 26 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Camallera

    Dilluns, 26 abril 202117:00 pm - 18:00 pm

Dimarts, 27 abril 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 27 abril 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 27 abril 202117:00 pm - 18:15 pm

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 27 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Dimecres, 28 abril 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 28 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 28 abril 202117:15 pm - 18:15 pm

  • Pilates

    Dimecres, 28 abril 202119:00 pm - 20:00 pm

Dijous, 29 abril 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 29 abril 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 29 abril 202117:15 pm - 18:45 pm

  • SURF TRAINING

    Dijous, 29 abril 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Diumenge, 02 maig 2021
  • Acadèmia de el patí

    Diumenge, 02 maig 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

Dilluns, 03 maig 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 03 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Camallera

    Dilluns, 03 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

Dimarts, 04 maig 2021
  • Extraescolars surf

    Dimarts, 04 maig 202116:00 pm - 17:30 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Ultramort

    Dimarts, 04 maig 202117:00 pm - 18:15 pm

  • SURF TRAINING

    Dimarts, 04 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Dimecres, 05 maig 2021
  • Skate verges Primària G1

    Dimecres, 05 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Extraescolars surf - skate EMD

    Dimecres, 05 maig 202117:15 pm - 18:15 pm

  • Pilates

    Dimecres, 05 maig 202119:00 pm - 20:00 pm

Dijous, 06 maig 2021
  • Skate verges Primària G2

    Dijous, 06 maig 202116:45 pm - 17:45 pm

    Nordin i Martín

  • Psicomotricitat 17.15 a 18.45

    Dijous, 06 maig 202117:15 pm - 18:45 pm

  • SURF TRAINING

    Dijous, 06 maig 202119:30 pm - 20:30 pm

    Agroruralsurf

Diumenge, 09 maig 2021
  • Acadèmia de el patí

    Diumenge, 09 maig 202111:00 am - 12:30 pm

    Agroruralsurf

Dilluns, 10 maig 2021
  • Skate Sant Gabriel

    Dilluns, 10 maig 202117:00 pm - 18:00 pm

    Agroruralsurf

  • Skate Camallera

    Dilluns, 10 maig 202117:00 pm - 18:00 pm